Choď na obsah Choď na menu

Justin Bieber - Je vraj otcom 6-mesačného syna!

6. 1. 2012

Justin Bieber (17) bude otcom možno skôr, ako si to plánoval. Pred mesiacom vyhlasoval, že chce byť mladým otcom, ale chce počkať až do dvadsaťpäťky.

Justin Bieber a Selena Gomez. Speváčka musí byť z informácie, že Justin má syna s istou Američankou, v šoku.

Bieber by sa však mohol stať otcom nielen mladým, ale predovšetkým maloletým, ak súdom nariadené testy otcovstva odhalia, že dieťa istej 20-ročnej ženy z Kalifornie bolo počaté spermiami Justina Biebera. Mladá žena je o tom presvedčená a kanadského speváka zažalovala. Píše o tom americký bulvárny magazín Star. Bieberov hovorca všetky obvinenia odmieta.

 Americký magazín Star prišiel s informáciou, že Justin Bieber je otcom 3-mesačného syna.

Americký magazín Star prišiel s informáciou, že Justin Bieber je otcom 3-mesačného syna.Autor: acs

"Chcem test otcovstva, aby som mohla vedecky dokázať, že je otcom môjho dieťaťa," vyhlasuje Mariah Yeaterová vo svojej žalobe.

Yeaterová s vedomím postihu za krivé obvinenie čestne ďalej prehlasuje, že mala devätnásť rokov, keď s ňou maloletý spevák mal sex 25. októbra 2010 v zákulisí na jednom z jeho koncertov v Los Angeles. "Syna Justina Biebera som priviedla na svet 6. júla 2011", prehlasuje Mariah a pokračuje: "Keď som zistila, že čakám dieťa s Justinom, pokúšala som sa spojiť s jeho hovorcom, len mi nedvíhal telefón a nikdy mi nezavolal naspäť."

Justin Bieber v súčasnosti randí s devätnásťročnou speváčkou a herečkou Selenou Gomez. O otcovstve pritom hovoril v polovici septembra: "Chcem byť mladým otcom. V dvadsiatich piatich či dvadsiatich šiestich sa chcem vidieť ako ženatý
muž s rodinou." Nuž Justin, asi si si svoje plány o rodine prekazil skôr a ani o tom nevieš.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

To je lož!

(*Tess*, 8. 1. 2012 13:43)

Justin bol na testoch a potvrdili že to dieťa nie je jeho

To si len vymyslela

(*LesLey*, 7. 1. 2012 16:12)

Asi nie

(*Daillys*, 7. 1. 2012 14:04)

môj názor:

(Kristen, 6. 1. 2012 19:02)

ja si myslím že nie